Abychom zajistili hladký chod webu pro naše zákazníky, používáme k tomu soubory cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním. Více informací najdete zde.

Zdroje

Informace o vodním paprsku přesně na míru.

Dívejte se v reálném čase. Tiskněte, čtěte, sdílejte. Poslouchejte a vzdělávejte se; prostudujte si materiály ve chvílích volna. Budeme rádi, pokud využijete naši bohatou kolekci informací zaměřených na oblast řezání vodním paprskem. Materiály jsou zpracovány tak, abyste se mohli o vodním paprsku dozvědět co nejvíce způsobem, který vám vyhovuje.

Videa

Řezání vodním paprskem je úžasný proces a je fascinující jej sledovat.Udělejte si pohodlí a podívejte se na vodní paprsek Flow v akci

Řada Mach 4c

Řada Mach 4c obsahuje naši exkluzivní technologii HyperPressure™, a také naši pokročilou technologii Dynamic Waterjet® XD pro rychlejší a přesnější řezání úkosů a 3D řezání.

Ke stažení

Někdy je příjemné mít informace o produktech v konkrétní podobě. Podívejte se na naše brožury a odborné články, které pojednávají o výrobcích, použití, software, příslušenství, technologii řezání vodním paprskem a podobně.
Podívejte se, stahujte a přečtěte, až budete mít čas.

Webináře

Podívejte se na krátké prezentace od expertů v oboru řezání vodním paprskem. Podívejte se na dřívější prezentace nebo se zaregistruje na nadcházející akce, které můžete sledovat naživo a přitom v části věnované "Otázkám a odpovědím" přímo klást své dotazy. Vyhledejte termíny nadcházejících webinářů nebo si přehrajte starší prezentace

Featured Webinar

Nejlepší webinář: Vyšší tlak a 3D řezání

Zajímají vás nejnovější informace z oblasti technologie řezání vodním paprskem? V této krátké prezentaci odborníci na technologii řezání vodním paprskem vysvětlují, proč je vyšší tlak efektivnější. Seznámíte se také s evolucí řezání od 2D k 3D. K dispozici pouze v angličtině.

Stáhnout webinář

Dřívější webináře

Evoluce programování systémů pro řezání vodním paprskem

V této prezentaci hovoří odborníci na vodní paprsek o běžných problémech, které se při používání této technologie vyskytují, o historii softwaru pro řezací systémy a o programování těchto systémů. Také uvidíte příklady použití pětiosého řezání přímo z praxe. K dispozici pouze v angličtině.

Stáhnout webinář

Proč uvažovat o koupi zařízení pro řezání vodním paprskem

V této prezentaci experti na vodní paprsek nastiňují, čím je technologie řezání vodním paprskem výjimečná, a přínosech efektivity a univerzálnosti této technologie. Rovněž zmiňují stávající i nové možnosti použití. K dispozici pouze v angličtině.

Stáhnout webinář

3D řezání vodním paprskem: Brána k novým příležitostem

V této prezentaci probírají odborníci na technologii vodního paprsku problémy, které souvisejí s víceosým řezáním vodním paprskem, a dále popisují možnosti využití víceosého řezání k výrobě velmi složitých dílů. Rovněž ukazují, jak lze nejnovější technologii Dynamic Waterjet® XD využít k rozvoji vašeho podnikání. K dispozici pouze v angličtině.

Stáhnout webinář

Slovníček věnovaný vodnímu paprsku

Terminologie v oblasti řezání vodním paprskem může být pro nováčky v oboru nezvyklá. Seznamte se s definicemi, které souvisejí s technologií řezání vodním paprskem (od běžných k téměř neznámým), a prohlubte své znalosti v tomto odvětví.

Podívejte se do praktického slovníčku a odhalte tajemství terminologie

Projděte si slovníček k vodnímu paprsku

Zeptejte se Dr. Hashishe

Dr. Mohamed Hashish vedl ve společnosti Flow tým techniků, který v 70. letech 20. století vynalezl abrazivní vodní paprsek. Dr. Hashish je předním světovým odborníkem na konstrukci vysokotlakých technologií (více než 45 patentů) a na tribologii. A zcela upřímně: je jedním z nejmilejších a nejúžasnějších lidí, s jakými se můžete setkat.

Navzdory svému postavení v oboru Vám rád odpoví na dotazy ohledně řezání vodním paprskem. Co víc si lze přát?

Zeptejte se