Servis

Našim zákazníkům pomáháme k úspěchu již více než 40 let. Výsledkem je, že skoro každý třetí vyrobený systém, dodáváme stálým zákazníkům. Pyšníme se velkým a dobře proškoleným týmem podpory, jehož zkušenosti jsou zárukou vašeho úspěchu.

Kontaktujte naše servisní oddělení

Kvalita především. Výkon je důležitý. I na servisu záleží.

Zavolejte na číslo: +420 511 120 400

 

Péče o zakoupený systém

Systém pro řezání vodním paprskem nekupujete každý den. Buďte si svým výběrem jisti tak, jako jsme si my našimi systémy. K prodávaným systémům nabízíme tu nejlepší záruku v oboru.

 

Bezpečnost především.

Systém pro řezání vodním paprskem svými parametry překračuje normy ASME, jediný akceptovaný standard pro ultravysokotlaké systémy. Všechny naše systémy jsou vyráběny v továrnách certifikovaných podle požadavků ASME. Popravdě řečeno jsme jediným výrobcem vodních řezacích systémů, který tyto požadavky splňuje. Komponenty v našich systémech byly navrženy a vyrobeny podle těch nejpřísnějších norem, takže se můžete spolehnout, že váš systém obstojí ve zkoušce časem.

Věrnostní programy

 

Vaši loajalitu a důvěru v náš servis, systémy a originální díly nebereme na lehkou váhu. Vážíme si vás, vaší věrnosti a zájmu o naši firmu. Rádi bychom svou vděčnost prokázali formou speciálních nabídek a odměn.

 

Servis po celém světě

Naše síť certifikovaných servisních techniků pokrývá všechny kontinenty.

Naplánujte si další servis

Na telefonu jsme vám k dispozici. Jen tak můžeme zajistit, že váš systém poběží hladce a neustále.

Zavolejte na číslo: +420 511 120 400 nebo pošlete zprávu

Seznamte se s našimi pracovníky

Naši certifikovaní zaměstnanci jsou zapálení do své práce. V průměru u nás pracují 10 let, což je více než prakticky u veškeré konkurence v oboru. Náš tým zná váš stroj nazpaměť a také dokonale ví, jak jej ve dne v noci udržet v chodu. I na servisu záleží.

Chcete se stát členem našeho týmu?

I vy se můžete stát součástí elitního týmu.Podívejte se na nabízené volné pozice

Careers at Flow