Technologie řezací hlavy

Na výkon řezacího systému má velký vliv řezací hlava. Naše patentované systémy nabízejí vše od přesného 2D řezání až po ještě rychlejší a přesnější řezání 3D a víceosé, a to jak čistou vodou, tak i abrazivními částicemi.

Kontaktujte nás pro více informací

Technologie řezací hlavy

Na výkon řezacího systému má velký vliv řezací hlava. Naše patentované systémy nabízejí vše od přesného 2D řezání až po ještě rychlejší a přesnější řezání 3D a víceosé, a to jak čistou vodou, tak i abrazivními částicemi.

Kontaktujte nás pro více informací

Dynamic Waterjet XD

Rychlejší, přesnější řezání pod úhlem a 3D řezání

Dynamic Waterjet XD® První vysoce přesná technologie 3D řezání svého druhu integrující technologii Dynamic Waterjet do prostředí 3D — tento systém nabízí maximální přesnost, rychlost a flexibilitu.

Aktivní řízení tolerance

Systém automaticky kompenzuje chyby způsobené zpožděním paprsku a úkosem, které jsou problémem při každém řezání vodním paprskem. Dynamic Waterjet díky matematickým algoritmům řeže díly rychleji a přesněji než standardní systémy.

Přesný úkos a 3D řezání

Tato kombinace nabízí rychlost a přesnost systému Dynamic Waterjet (kompenzace zpoždění paprsku a úkosu) při řezání pod úhlem a ve 3D.

Rychlé zvednutí a spuštění

pro vyhnutí se upínkám a již vyříznutým místům a přičemž se minimalizuje dopad na čas cyklu.

Flexibilita

Využívaná k řezání pod i nad vodou a s čistým vodním paprskem nebo abrazivem.

Přesná zpětná vazba

Servomotory s ultra vysokým rozlišením zajišťují zpětnou vazbu ohledně rychlosti a uzavřené polohy.


Specifikace

Software

program FlowXpert

Pohyb kloubu

Mach 500 až 89°

Rychlost zdvihu

Mach 500 305 mm


Základní možnosti součástí

Compass

Dosáhněte nové úrovně přesnosti při řezání vodním paprskem pomocí zařízení Compass. Toto patentované zařízení od firmy Flow umožňuje kopírování nerovností materiálu spolu s detekcí kolize, Compass je nejpřesnějším zařízením na trhu.

Revoluční patentovaný design je jediným dostupným řešením na trhu pro měření odchylky v ohnisku řezného nástroje s možností flexibilního pohybu v 5 osách. Zařízení Compass překonává všechny výzvy tradičních zařízení 3 osých strojů; zajišťuje jednoduché sledování nerovností materiálu a také automatické přizpůsobení nerovnostem po uvolnění napětí v materiálu během řezu. Řezací hlava se automaticky přizpůsobí a obsluze umožní jednoduchou kontrolu, které znamenají rychlé nastavení pro výrobu bez nutnosti předběžného mapování povrchu.

K dispozici pro stroje řady Mach 500 jako jednoduchý upgrade technologie Dynamic XD.

UltraPierce Vacuum Assist

Naše exkluzivní technologie UltraPierce™ Vacuum Assist zajišťuje spolehlivé děrování křehkých a vrstvených materiálů jako je mramor, kámen, sklo a kompozity.

U křehkých materiálů tohoto typu při děrování pod vysokým tlakem často vznikají důlky a praskliny. Funkce UltraPierce umožňuje snadné děrování těchto materiálů hlavou Paser 4, čímž šetří čas a materiál a zlepšuje kvalitu konečného produktu. Speciální konstrukce zajišťuje dopravu abrazivních částic do řezací hlavy těsně před spuštěním vodního paprsku, abrazivní částice se tak dostanou do vodního paprsku okamžitě.